10è. CAMPIONAT DE CATALUNYA DE KARATE GOJU-RYU ALEVÍ, INFANTIL, JUVENIL, CADET I JUNIOR " KUMITE - KATA
KATA ALEVI MASCULI
KATA ALEVÍ FEMENI
clas.
DAVID VALVERDE
CLUB KIHON
clas.
OLGA GOMEZ
CLUB FRANCAS
clas.
ROGER ROBLES CLUB KIHON
clas.
ALICIA MOLINA CLUB KIHON
clas.
JOSE MANUEL BEL CLUB KIHON
clas.
ANNA JIMENEZ CLUB KIHON
clas.
SAUL ESCARTIN CLUB KIHON
clas.
ALBA GARCIA CLUB KIHON
   
KATA INFANTIL MASCULI
KATA INFNATIL FEMENI
clas.
MARTI IGLESIAS CLUB FRANCÀS
clas.
LAIA SELMA
CLUB KIHON
clas.
A. STAROMIEJSKI ST CUGAT
clas.
TANIA MIGUEL CLUB FRANCAS
clas.
JORDI CANAS CLUB KIHON
clas.
TANIA JIMENEZ CLUB FRANCÀS
clas.
BORJA GOLVANO CLUB FRANCAS
clas.
ANNA GARCIA CLUB KIHON
   
KATA JUVENIL MASCULI
KATA JVENIL FEMENI
clas.
PABLO CIFUENTES
CLUB KIHON
clas.
URSULA FERREIRO CLUB FRANCAS
clas.
BRAHIM FATEH CLUB KIHON
clas.
ELIA ALVAREZ ST. CUGAT
clas.
ALBERT MARTINEZ ST. CUGAT
clas.
JENNIFER ALVAREZ Karate Denia
clas.
TONI IZQUIERDO CLUB KIHON
clas.
XENIA COSTA CLUB KIHON
   
KATA SENIOR MASCULI
KATA SENIOR FEMENI
clas.
FELIP ANDANUCHE
CLUB KIHON
clas.
LUCIA SALVADOR
CLUB KIHON
clas.
JAVIER DE LA CRUZ Karate Denia
clas.
ANABEL HERNANDEZ Club Kihon
clas.
JAUME TOMAS CLUB NICHIKAN    
clas.
JOSE L. CABEZUELO Club Nichikan    
Kumite INFANTIL MASC. + 53 KG
Kumite INFANTIL MASC. - 53 KG
clas.
BORJA GOLVANO CLUB FRANCAS
clas.
JONATHAN McCLELLAN
St. Cugat
clas.
HIGINI PERALES CN TERRSSA
clas.
SERGI PARRA CLUB KIHON
clas.
MARC CUEVAS CN TERRASSA
clas.
CHRISTIAN LOPEZ Sport Club Arvi
clas.
DANIEL FERNANDEZ CN TERRASSA
clas.
MANUEL PICHARDO Sport Club Arvi
Kumite INFANTIL MASCULÍ OPEN
Kumite INFANTIL FEMENI OPEN
clas.
A.STAROMIEJSKI
St. Cugat
clas.
LAIA SELMA
CLUB KIHON
clas.
MARTI IGLESIAS CLUB FRANCAS
clas.
ELISABETH CABOT CLUB KIHON
clas.
ALFREDO DOMINGUEZ CN Terrassa
clas.
LIDIA M. PANAITE CLUB FRANCAS
clas.
ALEJANDRO PUTIN Sport Club Arvi
clas.
JESSICA PEREA CN TERRASSA
Kumite JUVENIL MASC. + 57 KG
Kumite JUVENIL MASC. - 57 KG
clas.
MARC CANO
Sport Club Arvi
clas.
PABLO CIFUENTES
CLUB KIHON
clas.
SERGIO PINO CLUB FRANCAS
clas.
DIEGO PEREZ Sport Club Arvi
clas.
ALEJANDRO BLANCO Karate Shuto
clas.
BRAHIM FATEH CLUB KIHON
clas.
ALVARO REINA Karate Shuto    
Kumite CADET FEMENÍ OPEN
Kumite JUVENIL FEMENI OPEN
clas.
JOANNA LOPEZ CLUB FRANCAS
clas.
URSULA FERREIRO Club Francas
clas.
ANNABEL HERNANDEZ CLUB KIHON
clas.
CARLA ORTEGA Sport Club Arvi
clas.
ALBA BORRAS Club Nichikan
clas.
PATRICIA CAMPO Sport Club Arvi
clas.
ELENA BAYO Sport Club Arvi
clas.
DESIREE TRUJILLO CN Terrassa
   
Kumite CADET Masculí + 63 kg.
Kumite CADET Masculí - 63 kg.
clas.
JULIAN C. ROSADO CLUB KIHON
clas.
ADRIAN GUILLEN Sport Club Arvi
clas.
RUBEN REY CLUB FRANCAS
clas.
ALBERT CAMPO Sport Club Arvi
clas.
DAVID LAO CN TERRASSA
clas.
ERIC FUENTES Club Nichikan
clas.
JAVIER GALVEZ KARATE SHUTO
clas.
ENRIQUE FABREGAS Sport Arvi
Kumite SENIOR Masculí + 70 kg.
Kumite SENIOR Femení OPEN
clas.
DANIEL GARCIA
CLUB KIHON
clas.
MARINA LERMA
CLUB KIHON
clas.
JONATHAN FERNANDEZ CLUB KIHON
clas.
EVA GONZALEZ CLUB FRANCAS
clas.
DAVID PEREZ CLUB FRANCAS
clas.
JENNIFER ABRIO KARATE SHUTO
clas.
JORDI PARRA SPORT CLUB ARVI      
       
 
Kumite SENIOR Masculí - 70 kg.
       
clas.
JUAN M. FERREIRO
Club Francàs
       
clas.
RICARDO HERRERO Club Francàs
       
clas.
GERARD MONTERO Club Arvi
       
clas.
JAVIER SIENDONES Karate Shuto
       

 

Volver al índice de Resultados Deportivos